κορυφαίοι 2020

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2020

  1. ΝΤΙΜΑ ΙΟΥΛΙΑ         ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΒΟΛΟΣ
  2. ΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΗ            ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
  5. ΒΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
  6. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ        ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  7. ΤΣΙΧΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  8. ΔΑΛΑΜΠΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ        ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  9. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΣΕΡΡΕΣ
  10. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ       ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
  11. ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
  12. ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
  13. ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2020

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ     ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
3. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΙΟΥΛΙΟΣ 2020

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ       ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΗ     ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΣΕΡΡΕΣ
  5. ΤΖΗΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
  6. ΤΖΙΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ          ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  7. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ    ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  8. ΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΙΟΥΝΙΟΣ 2020

  1. ΤΣΙΧΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ   ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΚΙΛΚΙΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΗ   ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  6. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  7. ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  8. ΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  9. ΚΩΝΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  10. ΚΟΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ           ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  11. ΜΑΝΔΕΛΑ ΒΙΒΗ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  12. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  13. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ     ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  14. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ    ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  15. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΙΩΑΝΝΑ         ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  16. ΠΕΡΔΙΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  17. ΛΥΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ    ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  18. ΤΣΕΡΕΚΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  19. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
  20. ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ
  21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ    ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  22. ΤΖΙΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ          ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  23. ΛΕΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ     ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΒΟΛΟΣ

ΜΑΙΟΣ 2020

  1. ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. ΚΩΝΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  3. ΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ      ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  6. ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ     ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  7. ΛΕΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ     ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΒΟΛΟΣ
  8. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ          ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2020

  1. ΤΣΙΧΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. ΚΟΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  3. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΙΩΑΝΝΑ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  4. ΦΡΑΓΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΒΟΛΟΣ
  5. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  7. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ        ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  8. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΣΕΡΡΕΣ
  9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ        ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΑΡΒΑΝΗΤΙΔΟΥ ΦΑΙΝΗ       ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  11. ΤΣΕΡΕΚΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ       ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  12. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ      ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΚΙΛΚΙΣ
  13. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΙΡΗ      ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  14. ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ     ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  15. ΜΑΥΡΟΦΩΤΗ ΚΛΑΡΗ      ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  16. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  17. ΤΖΗΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ     ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
  18. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ      ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
  19. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ      ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΑΡΤΙΟΣ 2020

  1. ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ     ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ    ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  3. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ     ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  5. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ      ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  6. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ  – ΣΕΡΡΕΣ
  7. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  8. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ        ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  9. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑ      ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2020

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ        ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ         ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  3. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ       ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΜΑΥΡΟΦΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ       ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΒΟΛΟΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΗ     ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ  – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  6. ΚΩΝΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ        ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  7. ΤΖΙΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ            ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  8. ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ     ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
  9. ΚΟΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ     ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  10. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ     ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020

1. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ       ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2. ΦΡΑΓΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ        ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΒΟΛΟΣ
3. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ          ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ       ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
5. ΠΕΡΔΙΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
6. ΚΩΝΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ         ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ          ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ        ΟΜΑΔΑ DIRECT – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
10. ΤΖΙΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ       ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
11. ΑΛΕΞΑΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ