κορυφαίοι 2022

ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2022

  1. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2.  ΚΑΠΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ– ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
  3.  ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
  5. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
  6. ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
  7. ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ– ΛΑΥΡΙΟ
  8. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
  9. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ  ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  10. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ  ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
  12. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ  ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  13. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  14. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΒΙΒΗ   ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΝΕΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ!
  15. ΔΑΡΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΑΡΤΙΟΣ 2022

1. ΒΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
2. ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
3. ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
4. ΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
6. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ  ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΗ   ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8. ΤΣΙΧΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
10. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ– ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
11. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
12. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΦΑΙΝΗ   ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13. ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΙΩΑΝΝΑ    ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2022

1. ΦΡΑΓΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ– ΒΟΛΟΣ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
3. ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
4. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ    ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
5. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
6. ΚΡΥΩΝΑ ΘΑΛΕΙΑ    ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
7. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΔΡΕΝΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΟΜΑΔΑ ΜΟΥΛΑΪΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
9. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑ   ΟΜΑΔΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
10. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
11.  ΜΑΥΡΟΦΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΒΟΛΟΣ
12. ΤΣΙΧΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ   ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2022

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΡΟΚΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
2. ΜΑΝΔΕΛΑ ΒΙΒΗ  ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΟΜΑΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4. ΦΡΑΓΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ– ΒΟΛΟΣ
5. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΚΙΛΚΙΣ
6. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
7. ΒΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΟΜΑΔΑ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ – ΧΑΝΙΑ
8. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9. ΤΣΙΧΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
10. ΜΑΥΡΟΦΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΒΟΛΟΣ