a-team οι άνθρωποί μας

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ & ΣΙΑ Ε.Ε.

A TEAM Σύμβουλοι Ασφαλιστικών Υπηρεσιών

 

Γραφείο Θεσ/νίκης (έδρα – Κουντουριώτου 11)

Γραμματεία Διεύθυνσης: Καμηνιώτη Παναγιώτα

Γραμματείς έδρας: Καστανά Δέσποινα

Μελά Μαγδαληνή

Παπά Δήμητρα

Ομάδα Direct

Κοσμίδης Παναγιώτης

Ομάδα Τζαβέλλα Νεκτάριου

Δαλαμπίδης Μιχαήλ

Δούκα Δέσποινα

Τζιάκας Φώτιος

Ομάδα Μιχαηλίδη Αριστείδη

Γιαγκίδης Δανιήλ

Ευαγγελίδου Μαγδαληνή (Μάντυ)

Κρυωνά Ευθαλία

Μανδέλα Βασιλική

Μεταλλίδης Κων/νος

Πετρίδης Θεοχάρης

Ομάδα Καρακώστα Αριστέας

Ανδρέου Χριστάκης

Βαρσάμης Δημήτρης

Βραζιώτη Αριστέα

Κιορπελίδου Αναστασία

Κόμπου Νικολέττα

Μαυρίδου Χαραλαμπία (Χαρά)

Παπαδόπουλος Ευστάθιος

Ψυλλίδου Θεοδώρα

 

Γραφείο Θεσ/νίκης (Τσιμισκή 27)

Γραμματεία: Χαντζάρα Βίκυ

Ομάδα Direct

Καραμπασης Μαϊστρος

Μιχαλακέλη Ελισάβετ

Μιχαλακέλης Μιχαήλ

Παπαϊωάννου Γεώργιος

Παπαϊωάννου Μαίρη

Πέρρος Γεώργιος

Τοκμακίδης Παντελής

Ομάδα Τεκερλέκη

Ιωαννίδου Δέσποινα

Λυτούδη Μαρία

Παπαδοπούλου Εριφίλη

Περιλή Ευστρατία

Τσιχλιά Αλεξάνδρα

 

Γραφείο Τρικάλων

Γραμματεία: Πιτιντζόγια Στυλιανή

Ομάδα Ροκαδάκη Γιώργου

Γκόλιας Θεόδωρος

Δημουλάς Ευάγγελος

Μπρέλλας Χρήστος

 

Γραφείο Λάρισας

Γραμματεία: Στάθη Μαρία

Ομάδα Τζαβέλλα Νεκτάριου

Ζαφειρίου Λουίζα

Κυρίτσης Δημήτριος

Μαντζανάς Παναγιώτης

Μουρτιάδου Βάσω

Τζήκα Καλλιόπη

 

Γραφείο Βόλου

Γραμματεία: Μαυροφώτη Αλεξάνδρα

Ομάδα Καρακώστα Αριστέας

Καρπέτης Δημήτριος

Μαυροφώτη

Ομάδα Direct

Παππάς Γρηγόριος

Φραγκογιώργος Ιωάννης

 

Γραφείο Καρδίτσας

Γραμματεία: Τσιγγενοπούλου Φωτεινή

Ομάδα Ροκαδάκη Γεώργιου

Αλεξανδρής Δημήτριος

Αρχοντούλης Βάιος

Παπαδημητρίου Χαρίλαος

 

Γραφείο Καστοριάς

Γραμματεία: Παυλίδη Σεβαστή (Σέβη)

Ομάδα Direct

Κώντσα Αικατερίνη

Νικολάου Άγγελος Α.

Στεργίου Αθανάσιος

Χατζηλεοντιάδης Σολομών Μ.

 

Γραφείο Γρεβενών

Γραμματεία: Ούρδα Σπυριδούλα

Ομάδα Direct

Ντόνας Κων/νος

 

Γραφείο Βέροιας

Γραμματεία: Παπαδοπούλου Αναστασία

Ομάδα Παρπούλα

Μελίδου Αγγελική

Παρπούλα Γεωργία

 

Γραφείο Κατερίνης

Γραμματεία: Πούλιου Γιώτα

Ομάδα Μιχαηλίδη Αριστείδη

Θεοδωρακοπούλου Πόπη

Μητσιμπόνα Ιωάννα

Περδίκη Αικατερίνη

 

Γραφείο Κιλκίς

Γραμματεία: Λαζαρίδου Χριστίνα

Ομάδα Τεκερλέκη Στέλλας

Σωτηριάδου Αναστασία

 

Γραφείο Σερρών

Γραμματεία: Σάνδρου Μηλιώ

Ομάδα Τεκερλέκη Στέλλας

Παπαποστόλου Φώτιος

Παυλίδου Έφη

Σαραϊδάρη Βασιλική